Biotek

O NAS

Zawsze chciałyśmy stworzyć miejsce, przestrzeń dla kobiet, która stała by się Ich azylem.

Gdzie relaks i wypoczynek jest na pierwszym miejscu, a profesjonalizm przejawia się w najmniejszym detalu.

Miejsce stworzone z myślą o kobietach przez kobiety. Zawsze mówię, że sukces to pochodna wspólnego nigdy działania samodzielnego. Sukces nie cieszy w pojedynkę.

Sukcesem jest uśmiech i zadowolenie klienta. W myśl tej zasady funkcjonuje nasz mały azyl.

” Ty jesteś tu królową, a każda z nas sobie poprawia koronę”.

Jesteśmy duetem uzupełniającym się jak ogień i woda. Stawiamy na najskuteczniejsze marki i na zaufanie klienta.

Działamy w oparciu o naturalne rozwiązania, jeśli chodzi o stylizacje brwi i o naturalną odbudowę metodą I.Karyś.

Kosmetologia to najlepsze kosmeceutyki na rynku, propagujemy nieinwazyjne rozwiązania z maksymalnym efektem i zadowoleniem klienta.

Dlatego też selekcjonujemy marki, wybieramy najlepsze na rynku i specjalistyczne, kosmetologia w oparciu o kosmeceutyki, które warte są Ciebie- bo Ty jesteś warta najlepszych produktów i zabiegów.

Henny zaś dobieramy kolorystycznie, sprawdzamy jej trwałość i skład. Skupiamy się na naturalnym składzie henny i na najlepszym naturalnym efekcie.

Odbudowa brwi to nasz mały sekret, który sukcesywnie obserwujemy – a konsekwencja działania zapewnia nam sukces wraz z regularnością pielęgnacji domowej.

Dla nas każdy mm skóry i każdy włos brwiowy jest na wagę złota.

Maria –

Kosmetolog, inz architektury krajobrazu-pracuje w zawodzie ponad 10 lat, doświadczenie zdobywałam w Warszawie pod okiem najlepszych.

Wykonuje zabiegi na twarz oraz stylizuje brwi.

Tworzę „beauty plany” i podchodzę do pielęgnacji skóry holistycznie. Pracuje na najlepszych markach i prowadzę pielęgnacje gabinetową i doradzam domową.

Ciągle się rozwijam dla Was.

Obie słuchamy historii ludzkich, wdzięczność łączymy z pokorą.

Jedna z nas jest miłośniczką ogrodów, druga spacerów w lesie.

Jak zgadniesz która to robimy Ci masaż twarzyJ

Agnieszka –

Kosmetyczka, pedagog, stylistka brwi- miłośniczka detali, dbająca o każdy szczegół. Specjalistka w swojej dziedzinie pracująca od lat.

Czerpie inspiracje z najlepszych stylistek światowych i śledzi najnowsze trendy brwiowe. Zakochana w naturze, duchowości. Agnieszka kocha naturalną pielęgnacje. Bądź pewna, ze doradzi Ci najlepiej, a jej rady są poparte ogromnym doświadczeniem.

Zabieg MediCare

karboksyterapia (probiotyczna, GLOW, INTENSE)- 230 zł twarz, do zabiegu obejmującego dekolt – 260 zł

Luksusowy zabieg medyczny , nieinwazyjny. Polega na dotlenieniu skóry, poprawy mikrokrążenia, odżywieniu skóry oraz poprawy jej gęstości, następuje redukcja zmarszczek mimicznych. Twarz jest jaśniejsza, następuje wyrówanie kolorytu twarzy. Twarz zyskuje blask i promienny wygląd. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu dlatego też jest to idelany zabieg bankietowy. W zależności od problemu z jakim się borykamy to taki rodzaj karboksyterapii jest dobierany indywidualnie.

Zalecana jest seria zabiegowa- 4-6 zabiegów w odstępie 10 dni.

Rekomendowana jest również pielęgnacja domowa.